Logga in på ditt konto

Har du inget konto än? Skapa ett

Jag har tappat mitt lösenord. Kan ni maila det till mig

Letar du efter något särskilt?

Sök på titel, författare, redaktör etc.

Kontakt


Magnus Åkerlund
Förlagschef
magnus@artos.se
+46 (0) 70 310 72 73

Frida Åkerlund
Marknad & Kommunikation
frida@artos.se
+46 (0) 76 779 35 03

Benjamin Åkerlund
Redaktör och formgivare
benjamin@artos.se
+46 (0) 70 292 27 48

Gunnel Järnland
Redaktör
gunnel@artos.se
+46 (0) 70 564 97 73

Mikael Löwegren
Redaktör
mikael@artos.se
+46 (0) 372 610 92

Per Åkerlund
Senior rådgivare
per@artos.se
+46 (0) 70 779 10 70  

Adressuppgifter

Huvudkontor:
Artos & Norma bokförlag AB
Stationsgatan 22
S-931 32 Skellefteå
info@artos.se
Tel +46 (0) 76 779 35 03

Bokbeställning

Artos & Norma bokförlag AB
Förlagssystem
Box 30195
S-104 25 Stockholm
artos@fsys.se
Tel +46 (0) 8 737 86 93
Fax +46 (0) 8 618 48 20

Artos & Norma